Ostaa L225J10KE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) |
| Sarja: | 270 |
| Resistance (ohmia): | 10k |
| Virta (wattia): | 225W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Asennus Ominaisuus: | Brackets (not included) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L225J10KE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W |