Ostaa L78L06ACZ-AP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 6V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 30V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.7V @ 40mA |
| Toimittaja Device Package: | TO-92-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | L78L06ACZ-AP |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 6V 100mA TO-92-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 6V 0.1A TO92-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |