Ostaa L99PM62XPTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | PowerSSO-36 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | PowerSSO-36 Exposed Bottom Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L99PM62XPTR |
| Laajennettu kuvaus: | Automotive PMIC PowerSSO-36 |
| Kuvaus: | IC PWR MGMT LIN/CAN HS POWERSSO3 |
| Nykyinen - Supply: | 6mA |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |