Ostaa LBA110STR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.2VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 8-SMD |
| Sarja: | LBA, OptoMOS® |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | CLA240TR LBA110STR-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 35 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LBA110STR |
| Tyhjäkäyntivirran: | 120mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | RELAY OPTOMOS 120MA DP 8-SMD |
| Piiri: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |