Ostaa LC5223D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 25V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 200V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 8-DIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Muut nimet: | LC5223D DK |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LC5223D |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 800mA 8-DIP |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRVR OFFL DIM 800MA 8DIP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 800mA |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |