Ostaa LD39030DTPU28R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.33V @ 300mA |
| Toimittaja Device Package: | 4-DFN (1x1) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-VDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 497-16891-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LD39030DTPU28R |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 300mA 4-DFN (1x1) |
| Kuvaus: | IC REG LIN 2.8V 300MA 4DFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 300mA |