Ostaa LD39030SJ18R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.2V @ 300mA |
| Toimittaja Device Package: | 4-Flipchip (0.79x0.79) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Muut nimet: | 497-15927-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LD39030SJ18R |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 4-Flipchip (0.79x0.79) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.85V 0.3A LN CSPS |
| Nykyinen - Tuotos: | 300mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |