Ostaa LFR600302P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Sarja: | LF |
| Muut nimet: | LFR600302PLF LFR600302PLF-ND |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LFR600302P |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | - |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class R |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Kuvaus: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Nykyinen arvostelu: | 30A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Email: | [email protected] |