Ostaa LGY2G181MELB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sarja: | LGY |
| ripple Current: | 900mA @ 120Hz |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LGY2G181MELB |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP |
| kapasitanssi: | 180µF |