Ostaa LM2852YMXAX-1.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 2.85V |
| Jännite - tulo (Max): | 5.5V |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM2852YMXAX-1.5/NOPB |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 500kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 1.5V 2A SYNC 14TSSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 2A |