Ostaa LMK00306SQE/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator |
| Toimittaja Device Package: | 36-WQFN (6x6) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 3:7 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Muut nimet: | 296-40275-2 LMK00306SQE/NOPB-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LMK00306SQE/NOPB |
| panos: | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Taajuus - Max: | 3.1GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator IC 3.1GHz 36-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 3:7 3.1GHZ 36WQFN |
| Email: | [email protected] |