Ostaa LP2985AIBPX-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.28V @ 150mA |
| Toimittaja Device Package: | 5-uSMD |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-VFBGA |
| Muut nimet: | *LP2985AIBPX-2.5 *LP2985AIBPX-2.5/NOPB LP2985AIBPX-2.5 LP2985AIBPX-2.5-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2985AIBPX-2.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA 5-uSMD |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.15A 5USMD |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |