Ostaa LP2985AITPX-2.7/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.7V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.28V @ 150mA |
| Toimittaja Device Package: | 5-DSBGA |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-UFBGA, DSBGA |
| Muut nimet: | LP2985AITPX-2.7 LP2985AITPX-2.7-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2985AITPX-2.7/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 150mA 5-DSBGA |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.7V 0.15A 5DSBGA |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |