Ostaa LP2985IM5X-3.1/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.1V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.28V @ 150mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2985IM5X-3.1/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.1V 150mA SOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.1V 0.15A SOT23-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |