Ostaa LP3855EMPX-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 7V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.26V @ 1.5A |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-5, TO-261AB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LP3855EMPX-2.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1.5A SOT-223-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A |