Ostaa LP3891EMR-1.8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.115V @ 800mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SO PowerPad |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | LP3891EMR-1.8 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.8V 0.8A 8SOPWRPAD |
| Nykyinen - Tuotos: | 800mA |