Ostaa LP5900TL-1.9/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.9V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | 4-DSBGA |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Muut nimet: | LP5900TL-1.9/NOPBDKR LP5900TL-1.9DKR LP5900TL-1.9DKR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP5900TL-1.9/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.9V 150mA 4-DSBGA |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.9V 0.15A 4DSBGA |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |