Ostaa LTC6903IMS8#PBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Oscillator, Silicon |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC6903IMS8#PBF |
| Taajuus: | 1kHz ~ 68MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Oscillator, Silicon IC 1kHz ~ 68MHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kuvaus: | IC OSC SILICON PROG 8-MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 7mA |
| Laskea: | - |
| Email: | [email protected] |