Ostaa LVR033K-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 21s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, LVR |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 2.6 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 770 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | LVR033K-2-ND LVR033K-2TR LVR033K2 LVR033KTR LVR033KTR-ND RF0713-000 |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LVR033K-2 |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.750" (19.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 0.33A RAD |
| Nykyinen - Trip (It): | 740mA |
| Nykyinen - Max: | 4.5A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 330mA |
| Hyväksynnät: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |