Ostaa LX8584A-33CV BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 10V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | TO-247-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | LX8584A-33CV |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 7A TO-247-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 7A TO247-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 7A |