Ostaa LX8585A-15CDD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 10V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.1V @ 4.6A |
| Toimittaja Device Package: | TO-263, Power |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | LX8585A-15CDD |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 4.6A TO-263, Power |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.5V 4.6A TO263 |
| Nykyinen - Tuotos: | 4.6A |