Ostaa LX8587A-00CDD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 10V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1V @ 3A |
| Toimittaja Device Package: | TO-263, Power |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Adjustable |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | LX8587A-00CDD |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 2.5 V ~ 3.6 V 3A TO-263, Power |
| Kuvaus: | IC REG LDO ADJ 3A TO263 |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |
| Nykyinen - Raja (Min): | 3.1A |
| Email: | [email protected] |