Ostaa MA15KP24CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 24V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 40.7V |
| Jännite - erittely (min): | 26.7V |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 15000W (15kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-204AR, Axial |
| Muut nimet: | 1086-3786 1086-3786-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MA15KP24CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 24VWM 40.7VC DO204AR |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 369A |