Ostaa MAL211838229E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Sarja: | 118 AHT |
| ripple Current: | 77mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | 4152PHCT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL211838229E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 3.2 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 22µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 5.1 Ohm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5.1 Ohm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitanssi: | 22µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |