Ostaa MAL213827339E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 40V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.303" Dia x 0.500" L (7.70mm x 12.70mm) |
| Sarja: | 138 AML |
| ripple Current: | 91mA @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL213827339E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 1 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 5.3 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5.3 Ohm @ 100kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 33UF 20% 40V AXIAL |
| kapasitanssi: | 33µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |