Ostaa MAL215723271E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sarja: | 157 PUM-SI |
| ripple Current: | 1.32A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL215723271E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 560 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 880 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 880 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 270µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |