Ostaa MAX1271AENG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tyyppi: | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Toimittaja Device Package: | 24-PDIP |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 110k |
| Resolution (Bits): | 12 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1271AENG+ |
| Laajennettu kuvaus: | Data Acquisition System (DAS), ADC 12 bit 110k Serial 24-PDIP |
| Kuvaus: | IC ADC 12BIT 8CH 24-DIP |
| data Interface: | Serial |
| Email: | [email protected] |