Ostaa MAX14578AEETE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 5.5V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX14578AEETE+ |
| liitäntä: | I²C, USB |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion 16-TQFN-EP (3x3) |
| Kuvaus: | IC CHRGR DETECTOR USB LI+ 16TQFN |
| Nykyinen - Lataaminen: | - |
| Latausvirta - Max: | - |
| Akun jännite: | 4.2V |
| akku kemia: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |