Ostaa MAX1487CUA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 70mV |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1487CUA+ |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-uMAX |
| duplex: | Half |
| Kuvaus: | IC TXRX RS485/RS422 8-UMAX |
| Datanopeus: | 2.5Mbps |
| Email: | [email protected] |