Ostaa MAX1490BCPG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 24-PDIP |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 70mV |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Muut nimet: | Q877874 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1490BCPG |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 24-PDIP |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC RS485/RS422 DATA INTRFC 24DIP |
| Datanopeus: | 250kbps |
| Email: | [email protected] |