Ostaa MAX14982ETO+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, ReDriver |
| Toimittaja Device Package: | 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Signaalin ilmastointi: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 42-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX14982ETO+ |
| panos: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, ReDriver 1 Channel 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Kuvaus: | IC REDRIVER PCIE 1CH 42TQFN |
| Viiveaika: | 280ps |
| Datanopeus (maksimi): | - |
| Nykyinen - Supply: | 160mA |
| Kapasitanssi - Input: | - |
| Sovellukset: | PCIe |
| Email: | [email protected] |