Ostaa MAX15104EWL+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.6 V ~ 5.2 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.05V @ 2A |
| Toimittaja Device Package: | 15-WLP (2.65x1.57) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Adjustable |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 15-WFBGA, WLBGA |
| Muut nimet: | MAX15104EWL+ MAX15104EWL+TTR MAX15104EWL+TTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX15104EWL+T |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 5.2 V 2A 15-WLP (2.65x1.57) |
| Kuvaus: | IC REG LDO ADJ 2A 15WLP |
| Nykyinen - Tuotos: | 2A |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |