Ostaa MAX1518ETJ+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.6 V ~ 13 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 100°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1518ETJ+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Kuvaus: | IC DC/DC CONV W/OP AMP 32-TQFN |
| Sovellukset: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |