Ostaa MAX17116EVC+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 4.6V, -4.9V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.3 V ~ 4.2 V |
| Toimittaja Device Package: | 12-UTDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 12-UFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX17116EVC+T |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, Power Supplies Voltage Regulator IC 2 Output 12-UTDFN-EP (3x3) |
| Kuvaus: | IC CONV DC-DC DUAL AMOLED 12UTDF |
| Sovellukset: | Converter, Power Supplies |
| Email: | [email protected] |