Ostaa MAX17126AETM+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 8 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX17126AETM+ |
| Laajennettu kuvaus: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver PMIC 48-TQFN (7x7) |
| Kuvaus: | IC PWR SUPPLY W/VCOM AMP 48TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 8.5mA |
| Sovellukset: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Email: | [email protected] |