Ostaa MAX17582GTM+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.01 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN-EP (6x6) |
| Sarja: | Quick-PWM™ |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX17582GTM+T |
| Laajennettu kuvaus: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN-EP (6x6) |
| Kuvaus: | IC CTLR PWM 2PH IMVP-6.5 48-TQFN |
| Sovellukset: | Controller, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |