Ostaa MAX181BCQH-D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5V, -11.4 V ~ 15.75 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 5V, -11.4 V ~ 15.75 V |
| Toimittaja Device Package: | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 100k |
| Viite Tyyppi: | External, Internal |
| Suhde - S / H: ADC: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Tulojen määrä: | 6 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| A / D-muuntimien määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | MAX181BCQH-D |
| Syötetyyppi: | Differential, Single Ended |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 12 Bit Analog to Digital Converter 6 Input 1 SAR 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Kuvaus: | IC DAS 12-BIT 100KSPS 44-PLCC |
| data Interface: | Parallel |
| kokoonpano: | MUX-S/H-ADC |
| Arkkitehtuuri: | SAR |
| Email: | [email protected] |