Ostaa MAX1874ETE+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 6.5V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1874ETE+T |
| liitäntä: | USB |
| Vianmääritys: | Over Voltage |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion 16-TQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC LI+ CHARGER DUAL-IN 16-TQFN |
| Nykyinen - Lataaminen: | - |
| Latausvirta - Max: | 1A |
| Akun jännite: | 4.2V |
| akku kemia: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |