Ostaa MAX32620ICQ+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 100-TQFP |
| Nopeus: | 96MHz |
| Sarja: | - |
| RAM Koko: | 256K x 8 |
| Program Memory Type: | FLASH |
| Program Memory Size: | 2MB (2M x 8) |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 100-TQFP Exposed Pad |
| Muut nimet: | 90-A6720+RB8 |
| Oscillator tyyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| I / O-numero: | 49 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX32620ICQ+ |
| Laajennettu kuvaus: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 2MB (2M x 8) FLASH 100-TQFP |
| EEPROM Koko: | - |
| Kuvaus: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP |
| Datamuuntimet: | A/D 4x10b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| Liitännät: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |