Ostaa MAX3370EXK-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - VCCB: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - VCCA: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Kääntäjän tyyppi: | Voltage Level |
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| lähtö Tyyppi: | Open Drain, Push-Pull |
| Lähtösignaali: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3370EXK-T |
| Tulosignaali: | - |
| ominaisuudet: | Power Supply Decoupling |
| Laajennettu kuvaus: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 1 Channel 3Mbps SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC LEV XLTR LV 2MBPS 1UA SC70-5 |
| Datanopeus: | 3Mbps |
| Kanavat per piiri: | 1 |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |