Ostaa MAX4090AAUT+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Muutosnopeus: | 275 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | MAX4090AAUT+T-ND MAX4090AAUT+TTR MAX4090AAUTT |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4090AAUT+T |
| Kuvaus: | IC VIDEO BUFFER 6DB SOT23-6 |
| Nykyinen - Supply: | 6.5mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 85mA |
| Sovellukset: | Buffer |
| 3dB kaistanleveys: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |