Ostaa MAX44285FAWA+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 12µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-WLP |
| Muutosnopeus: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFBGA, WLBGA |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX44285FAWA+T |
| Laajennettu kuvaus: | Current Sense Amplifier 2 Circuit 8-WLP |
| Kuvaus: | IC AMP CURRENT SENSE 8WLP |
| Nykyinen - Supply: | 1.3mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Nykyinen - Input Bias: | 65µA |
| vahvistin Tyyppi: | Current Sense |
| 3dB kaistanleveys: | 80kHz |
| Email: | [email protected] |