Ostaa MAX4730ELT+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 45ns, 26ns |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 6-uDFN (1.5x1.0) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 6-WFDFN |
| Muut nimet: | MAX4730ELT+ MAX4730ELT+TCT MAX4730ELT+TCT-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 5.5 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4730ELT+T |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 2:1 5.5 Ohm 6-uDFN (1.5x1.0) |
| Kuvaus: | IC SWITCH SPDT 6UDFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 2nA |
| ylikuuluminen: | -67dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 3pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 50 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 6.5pF |
| 3dB kaistanleveys: | 300MHz |
| Email: | [email protected] |