Ostaa MAX4951CTP+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, ReDriver |
| Toimittaja Device Package: | 20-TQFN (4x4) |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | - |
| Muut nimet: | MAX4951CTP+T-ND MAX4951CTP+TTR |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4951CTP+T |
| panos: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, ReDriver 1 Channel 6Gbps 20-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC REDRIVER ESATA 1CH 20TQFN |
| Viiveaika: | 240ps |
| Datanopeus (maksimi): | 6Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 90mA |
| Kapasitanssi - Input: | - |
| Sovellukset: | eSATA |
| Email: | [email protected] |