Ostaa MAX5033DUPA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.221V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 13.2V |
| Jännite - tulo (Min): | 7.5V |
| Jännite - tulo (Max): | 76V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 8-PDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX5033DUPA+ |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 125kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.221V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | IC REG BUCK ADJ 0.5A 8DIP |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Email: | [email protected] |