Ostaa MAX5068DAUE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 24 V |
|---|---|
| Jännite - käynnisty: | 23.6V |
| Jännite - Breakdown: | - |
| topologia: | Flyback |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Isolation: | Either |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5068DAUE+ |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| Taajuus - Switching: | 12.5kHz ~ 625kHz |
| Vianmääritys: | Current Limiting, Over Temperature |
| Laajennettu kuvaus: | Converter Offline Flyback Topology 12.5kHz ~ 625kHz 16-TSSOP-EP |
| Käyttömäärä: | 75% |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR FLYBK ISO 16-TSSOP |
| Ohjaustoiminnot: | EN, Frequency Control, Sync |
| Email: | [email protected] |