Ostaa MAX5264ACMH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 11.5 V ~ 14 V, -9 V ~ 6.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 44-MQFP (10x10) |
| asettumisaika: | 22µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 44-QFP |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 8 |
| Lukumäärä Bits: | 14 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5264ACMH |
| INL / DNL (LSB): | ±4 (Max), ±1 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 14 Bit Digital to Analog Converter 8 44-MQFP (10x10) |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC 14BIT PAR 44MQFP |
| data Interface: | Parallel |
| Arkkitehtuuri: | R-2R |
| Email: | [email protected] |