Ostaa MAX6070AAUT33+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | 3.5 V ~ 5.5 V |
| Toleranssi: | ±0.04% |
| lämpötila kerroin: | 6ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | SOT-6 |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Series |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Muut nimet: | MAX6070AAUT33+T-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 6µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | 10µVp-p |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX6070AAUT33+T |
| Laajennettu kuvaus: | Series Voltage Reference IC ±0.04% 10mA SOT-6 |
| Kuvaus: | IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6 |
| Nykyinen - Supply: | 330µA |
| Nykyinen - Tuotos: | 10mA |