Ostaa MAX6615AEE+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologia: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Toimittaja Device Package: | 16-QSOP |
| Sarja: | - |
| anturin tyyppi: | Internal and External |
| Sensing Lämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | SMBus |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Muut nimet: | MAX6615AEE+T-ND MAX6615AEE+TTR MAX6615AEET |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX6615AEE+T |
| toiminto: | Fan Control, Temp Monitor |
| Laajennettu kuvaus: | Fan Control, Temp Monitor -40°C ~ 125°C Internal and External Sensor SMBus Output 16-QSOP |
| Kuvaus: | IC TEMP MONITOR DL-CH 16-QSOP |
| tarkkuus: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |