Ostaa MAX6770TALD2+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Kynnys: | 4.625V, Adj |
|---|---|
| Tyyppi: | Regulator/Supervisor |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Nollaa aikakatkaisu: | 8.75 ms Minimum |
| asettaa uudelleen: | Active Low |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| ulostulo: | Push-Pull, Totem Pole |
| Muut nimet: | MAX6770TALD2+TCT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX6770TALD2+T |
| Laajennettu kuvaus: | Supervisor Push-Pull, Totem Pole Channel 8-TDFN-EP (3x3) |
| Kuvaus: | IC REG LINEAR 5V/ADJ 8-TDFN |
| Email: | [email protected] |